Image module

Sigortacılıkta farkı yaşayın…

2001 yılında başlayan sigortacılık meslek kariyeri ve 2006 yılından beri profesyonel kadrosu ile “Zeki Diker Sigorta” adı altında elementer ve hayat branşlarında siz değerli bireysel ve kurumsal müşterilerimize hizmet sunmaktayız.

Öncelikli ilkemiz sigortalı ile sigorta şirketinin menfaatlerini karşılıklı olarak korumak , sigortalının ihtiyaçlarına uygun , olası risklerini karşılayabilecek ve kaybolanın yerine aynısını koyabilecek sigorta poliçesine sahip olmasını sağlamaktır.

Acente olarak müşterilerine hasar anında ve sonrasında hizmet vermekte ve sigortalı gibi hareket etmekte olduğumuz için doğru poliçeye sahip olmanız siz müşterilerimiz kadar bizim içinde önemlidir.

Müşterilerimize karşılaşabilecekleri her durum için sigortalanmadan önce bilgi vermeyi, alınması gereken önlemleri ve sigortalı yükümlülüklerini anlatmayı, yaşanabilecek kayıpların önüne geçmeyi ve maliyetlerinizi düşürmeyi çalışma ilkesi edinerek, Sektöründe kalitesi, güvenirliği, hizmetleri, yenilikleri ile tanınan lider sigorta şirketleri “ANADOLU SİGORTA”, “AXA SİGORTA”, “SOMPO JAPAN SİGORTA” ve “AXA HAYAT VE EMEKLİLİK” tam yetkili acentesi olarak ihtiyacınız olan her an yanınızdayız.

Zeki DİKER